Elérhetőségeink

Név
PROPHYL Kft.
Cím
Dózsa György u. 18. Mohács 7700
Telefon / Fax
+36 69 510-455
info@prophyl.hu

Állásajánlat:

- A Prophyl Kft. felvételt hirdet SPF baromfi-telepre, telepvezetői munkakörbe:

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • 20.000 tojó keltetéséhez, tartásához, tojástermeléséhez és tojásfeldolgozásához kapcsolódó munkaműveletek irányítása, felügyelete,
  • a telepi munkatársak munkájának irányítása, ellenőrzése,
  • a tartás- és takarmányozási-technológia előírásainak pontos betartása, betartatása,
  • az állattartó helyek és azok környezetének rendben tartatása,
  • a telephely üzemeltetése,
  • az állategészségügyi- és járványvédelmi szabályok, a munkavédelmi, baleset-, tűz- és vagyonbiztonsági előírások teljes körű betartása, betartatása,
  • közreműködés az ágazat minőségirányítási rendszerének üzemeltetésében

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • szakirányú végzettség,
  • baromfitelepen szerzett tapasztalat,
  • határozott vezetői készség,
  • terhelhetőség,
  • rugalmasság,
  • megbízhatóság,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office),
  • B kategóriás jogosítvány

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT: angol nyelvismeret

AMIT KÍNÁLUNK: modern munkakörnyezet, versenyképes bérezés és juttatások

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Baranya megye

- A Prophyl Kft. kutatás-fejlesztés részlege:

 érettségivel és B kategóriás jogosítvánnyal rendelkező munkatársat keres

  • laborasszisztensi munkakörbe.

Előny: angol nyelvismeret, Mohács vagy környéke lakhely.

Elvárások: monotónia tűrése, esetenkénti hétvégi munkavégzés.

felsőfokú természettudományos végzettséggel és angol nyelvismerettel rendelkező munkavállalókat keres az alábbi munkaterületekre:

  • kutatás-fejlesztés,
  • metrológia,

Előny: Mohács vagy környéke lakhely, minimum középfokú angol nyelvvizsga, B kategóriás jogosítvány.

(Diplomamentő-programban való részvétel nem akadály.)