Gyógyszergyártási munkatárs

Bővülő mohácsi csapatunkba gyógyszergyártási munkatársat keresünk.

Főbb feladatok, felelősségi területek:
  • aszeptikus hatóanyag-gyártás munkafolyamatainak tervezése, felügyelete
  • technológia transzfer aktív támogatása
  • szabványműveleti előírások készítése
  • validálási protokollok és riportok készítése
  • részvétel a termékelőállítás- illetve fejlesztés teljes folyamatában
  • a nemmegfelelőségek kivizsgálása, a gyökérokok feltárása, valamint a helyesbítő intézkedések megtervezése és nyomonkövetése
  • részvétel oktatásokon, továbbképzéseken

Az álláshoz tartozó elvárások:
  • szakirányú felsőfokú végzettség (pl.: biomérnök, biológus, biotechnológus, gyógyszerész)
  • GMP rendszer ismerete
  • gyógyszergyártási tapasztalat
  • tisztatéri munkatapasztalat
  • középfokú angol nyelvtudás, szakmai nyelv ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • biológiai gyártásban szerzett munkatapasztalat
  • aszeptikus gyártás területén szerzett tapasztalat
  • GMP vizsgáló laboratóriumi tapasztalat

Amit kínálunk:
  • kiszámítható, versenyképes fizetés
  • cafeteria
  • munkába járás támogatása
  • évvégi jutalom
  • biztos munkahely
  • családias légkör

Munkavégzés helye:
  • Mohács

A pozícióra jelentkezni szakmai önéletrajzzal lehet, amelyet a karrier@prophyl.hu e-mail címre kérünk eljuttatni.

Rólunk:

Immár több mint 30 éve európai szinten is kiemelkedő munkát végzünk a humán- és állategészségügy területén. Fő tevékenységünk az SPF- (Specific Pathogen Free) és vakcinatojások termelése, amelyeket humán- és állatgyógyászati oltóanyaggyártók használnak. Emellett pedig folyamatosan bővülő K+F szolgáltatásokat nyújtunk, melynek keretében többek közt lehetőség van az állatgyógyászati készítmények fejlesztéséhez szükséges vizsgálatok elvégzésére.

A Dr. Marek József Állategészségügyi Laboratóriumunkban az alapdiagnosztikai és szerológiai vizsgálatok mellett a legmodernebb molekuláris biológiai módszerek is rendelkezésre állnak a kedvtelésből tartott és haszonállatfajok esetén egyaránt. 2021-ben egy tisztatéri gyártóegységet is létesítettünk, amely biztosítja a feltételeket a steril hatóanyaggyártásra.