Villanyszerelő

Bővülő műszaki csapatunkba villanyszerelő kollégát keresünk.

Főbb feladatok, munkák:
  • Telepvezetők szakmai támogatása műszaki villamossági kérdésekben.
  • Erős- és gyengeáramú villanyszerelési feladatok ellátása.
  • A villanyszerelési feladatok jogszabályoknak és irányelveknek megfelelő lebonyolítása.
  • Költséghatékony anyag és erőforrás felhasználás.
  • Törekszik a műszaki területen felhasznált eszközök, anyagok, szolgáltatások ésszerű egységesítésére.
  • A felelősségi területét érintő folyamatok dokumentálása.
  • Javaslattétel a telephelyek, zavartalan működéséhez szükséges műszaki fejlesztésekre.
  • A területéhez tartozó gépek, berendezések üzemszerű működésének biztosítása.
  • Megbízás alapján, a cég műszaki területének szempontjából releváns szakmai rendezvényeken való részvétel és az ott megszerzett tudás megosztása.
  • Részvétel a karbantartási munkák tervezésében.
  • A karbantartási terv alapján a megelőző villanyszerelési-karbantartási feladatok ütemezetten elvégzése.
  • Megelőző karbantartási tevékenységekhez kapcsolódó ellenőrzések végrehajtása és adminisztrálása.
  • Műszaki munkamegrendelések, szállítólevelek vezetése.
  • Munkához kapcsolódó adminisztrációs feladatok teljeskörű végrehajtása, bizonylati fegyelem betartása.

Az álláshoz tartozó elvárások:
  • villanyszerelő végzettség
  • legalább 3 év villanyszerelői tapasztalat
  • terhelhetőség, rugalmasság
  • igényes munkavégzés
  • szaktudás alkalmazás
  • pontosság, precizitás
  • csapatmunka fontossága
  • nyitottság az új dolgokra

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • erősáramú berendezés-szerelő képesítés és tapasztalat
  • szakipari kivitelezésében vagy létesítmény / telephely üzemeltetésében szerzett gyakorlat
  • számítástechnikai alapismeretek
  • gyengeáramú szerelési ismeretek
  • angol és/vagy német nyelv ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • targonca vezetői engedély
  • erősáramú berendezés felülvizsgáló végzettség

Amit kínálunk:
  • versenyképes fizetés
  • évvégi jutalom
  • cafeteria
  • kiegészítő juttatások

Munkavégzés helye:
  • Mohács / Bár / Dunaszekcső, állandó mohácsi telephellyel

A pozícióra jelentkezni szakmai önéletrajzzal lehet, amelyet a karrier@prophyl.hu e-mail címre kérünk eljuttatni.

Rólunk:

Immár több mint 30 éve európai szinten is kiemelkedő munkát végzünk a humán- és állategészségügy területén. Fő tevékenységünk az SPF- (Specific Pathogen Free) és vakcinatojások termelése, amelyeket humán- és állatgyógyászati oltóanyaggyártók használnak. Emellett pedig folyamatosan bővülő K+F szolgáltatásokat nyújtunk, melynek keretében többek közt lehetőség van az állatgyógyászati készítmények fejlesztéséhez szükséges vizsgálatok elvégzésére.

A Dr. Marek József Állategészségügyi Laboratóriumunkban az alapdiagnosztikai és szerológiai vizsgálatok mellett a legmodernebb molekuláris biológiai módszerek is rendelkezésre állnak a kedvtelésből tartott és haszonállatfajok esetén egyaránt. 2021-ben egy tisztatéri gyártóegységet is létesítettünk, amely biztosítja a feltételeket a steril hatóanyaggyártásra.