Career

Főkönyvelő/számviteli vezető

Elvárás:

– aktív könyvelési tudás és naprakész tapasztalat,
– felsőfokú szakirányú végzettség,
– mérlegképes könyvelői végzettség,
– legalább 5 év pénzügyi-számviteli területen szerzett tapasztalat.

Előnyt jelent:

– angol nyelvtudás,
– integrált ügyviteli rendszerrel (ERP) szerzett tapasztalat,
– cégcsoport könyvelésében szerzett tapasztalat,
– főkönyvelői, számviteli vezetői tapasztalat.

Jelentkezés: karrier@prophyl.hu

Laborasszisztens, Bár

Feladatok:

– vizsgálati minták kezelése, dokumentálása;
– a vizsgálatokkal kapcsolatos dokumentáció vezetése;
– az adatok számítógépes rögzítése.

Elvárások:

– középfokú végzettség;
– stabil számítógép-felhasználói ismeretek (főleg Excel, Word, Outlook).

Állatorvos

Elvárás:

– állatorvosi diploma

– releváns szakmai tapasztalat,
– GMP-, GLP rendszer, vagy MSZ 17025 szabvány ismerete,
– szakállatorvosi végzettség.

Jelenleg nincs szabad pozíciónk

Amennyiben a tevékenységeink ismeretében úgy érzed, szívesen dolgoznál nálunk, várjuk az önéletrajzodat. Figyelembe vesszük, ha a megjelölt területre és/vagy pozícióra keresünk majd munkatársat.

Thank you!

Elérhetőség: hr@prophyl.hu

Features_img.jpeg

Thank you!