Laborasszisztens

FŐBB FELADATOK:
  • vizsgálati minták kezelése, dokumentálása;
  • segédkezés a vizsgálatok végrehajtásában;
  • a laboratórium rendjének és tisztaságának fenntartása;
  • a vizsgálatokkal kapcsolatos dokumentáció vezetése;
  • vizsgálatokkal kapcsolatos adatok számítógépes rögzítése;
  • segédkezés feladatok tervezésében, kapcsolattartás;
  • minőségbiztosítási rendszer alatti munkavégzés.
AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:
  • középfokú végzettség;
  • stabil számítógép-felhasználói ismeretek (főleg Excel, Word, Outlook);
  • pontosság;
  • önálló munkavégzés.
AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:
  • angol nyelvtudás;
  • szakirányú (laboratóriumi) tapasztalat;
  • szakirányú végzettség (pl.: vegyésztechnikus).
AMIT KÍNÁLUNK:
  • versenyképes fizetés,
  • év végi jutalom,
  • cafeteria,
  • biztos munkahely.
MUNKAVÉGZÉS HELYE:
  • 7711 Bár

A pozícióra jelentkezni szakmai önéletrajzzal lehet, amelyet a karrier@prophyl.hu e-mail címre kérünk eljuttatni.

Rólunk:

Immár több mint 30 éve európai szinten is kiemelkedő munkát végzünk a humán- és állategészségügy területén. Fő tevékenységünk az SPF- (Specific Pathogen Free) és vakcinatojások termelése, amelyeket humán- és állatgyógyászati oltóanyaggyártók használnak. Emellett pedig folyamatosan bővülő K+F szolgáltatásokat nyújtunk, melynek keretében többek közt lehetőség van az állatgyógyászati készítmények fejlesztéséhez szükséges vizsgálatok elvégzésére.

A Dr. Marek József Állategészségügyi Laboratóriumunkban az alapdiagnosztikai és szerológiai vizsgálatok mellett a legmodernebb molekuláris biológiai módszerek is rendelkezésre állnak a kedvtelésből tartott és haszonállatfajok esetén egyaránt. 2021-ben egy tisztatéri gyártóegységet is létesítettünk, amely biztosítja a feltételeket a steril hatóanyaggyártásra.