Állatorvos

Bővülő csapatunkba állatorvos kollégát keresünk bári telephelyünkre.

FŐBB FELADATOK:
  • vizsgálati anyagok beadása,
  • klinikai megfigyelések,
  • kórbonctani vizsgálatok,
  • mintavételek,
  • dokumentációs rendszer naprakész vezetése.
AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:
  • állatorvosi diploma.
AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:
  • releváns szakmai tapasztalat,
  • GMP- vagy GLP rendszer, vagy MSZ 17025 szabvány ismerete,
  • szakállatorvosi végzettség.
AMIT KÍNÁLUNK:
  • kiszámítható, versenyképes fizetés,
  • cafeteria,
  • év végi jutalom,
  • biztos munkahely,
  • családias légkör.
SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:
  •  szakmai angol nyelvtudás.
MUNKAVÉGZÉS HELYE:
  • 7711 Bár

A pozícióra jelentkezni szakmai önéletrajzzal lehet, amelyet a karrier@prophyl.hu e-mail címre kérünk eljuttatni

Rólunk:

Immár több mint 30 éve európai szinten is kiemelkedő munkát végzünk a humán- és állategészségügy területén. Fő tevékenységünk az SPF- (Specific Pathogen Free) és vakcinatojások termelése, amelyeket humán- és állatgyógyászati oltóanyaggyártók használnak. Emellett pedig folyamatosan bővülő K+F szolgáltatásokat nyújtunk, melynek keretében többek közt lehetőség van az állatgyógyászati készítmények fejlesztéséhez szükséges vizsgálatok elvégzésére.

A Dr. Marek József Állategészségügyi Laboratóriumunkban az alapdiagnosztikai és szerológiai vizsgálatok mellett a legmodernebb molekuláris biológiai módszerek is rendelkezésre állnak a kedvtelésből tartott és haszonállatfajok esetén egyaránt. 2021-ben egy tisztatéri gyártóegységet is létesítettünk, amely biztosítja a feltételeket a steril hatóanyaggyártásra.