Főkönyvelő/számviteli vezető

Bővülő csapatunkba főkönyvelő/számviteli vezető kollégát keresünk.

Főbb feladatok:
  • szintetikus könyvelés, az adóbevallások elkészítése, felügyelete;
  • havi zárási feladatok, folyamatos ellenőrzések elvégzése;
  • a számviteli rendszer működtetése, könyvvizsgálat kiszolgálása, éves beszámolók készítése, közzététele;
  • beruházási és finanszírozási döntések előkészítése, stratégiai döntések támogatása;
  • a számviteli osztály hatáskörébe tartozó bevallások elkészítése a beosztott kollégák közreműködésével;
  • a főkönyvi számlák analitikus nyilvántartásokkal való egyeztetés előkészítése, ellenőrzése;
  • adózás naprakész követése, az adójogszabályok változásainak figyelemmel kísérése, adóbevallások ellenőrzése, ÁFA bevallások készítése
  • havi, negyedéves, éves zárlati munkákban történő részvétel;
  • komplex és összetett számviteli feladatok hatékony menedzselése önállóan és az eredmények riportálása a felső vezetők felé;
  • számviteli egység napi operatív munkájának szervezése, irányítása, ellenőrzése, közvetlen beosztottjainak vezetése, támogatása, analitikus könyvelő helyettesítése;
  • szoros együttműködés kontrolling szervezettel a vállalat gazdálkodásának kérdéseiben, adatszolgáltatások esetében.

Az álláshoz tartozó elvárások:
  • a munkakör ellátásához aktív könyvelési tudás és naprakész tapasztalat szükséges;
  • felsőfokú szakirányú végzettség;
  • mérlegképes könyvelői végzettség;
  • legalább 5 év pénzügyi-számviteli területen szerzett tapasztalat;
  • adózási ismeretek (ÁFA, TaO, stb.);
  • stabil informatikai készségek: MS Office gyakorlott, készségszintű ismerete.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • angol nyelvtudás,
  • integrált ügyviteli rendszerrel (ERP) szerzett tapasztalat,
  • cégcsoport könyvelésében szerzett tapasztalat,
  • főkönyvelői, számviteli vezetői tapasztalat.

Amit kínálunk:
  • versenyképes fizetés,
  • cafeteria,
  • biztos munkahely, teljes munkaidős munkaviszony keretében,
  • családias légkör.

Munkavégzés helye:
  • Mohács

A pozícióra jelentkezni szakmai önéletrajzzal lehet, amelyet a karrier@prophyl.hu e-mail címre kérünk eljuttatni.

Rólunk:

Immár több mint 30 éve európai szinten is kiemelkedő munkát végzünk a humán- és állategészségügy területén. Fő tevékenységünk az SPF- (Specific Pathogen Free) és vakcinatojások termelése, amelyeket humán- és állatgyógyászati oltóanyaggyártók használnak. Emellett pedig folyamatosan bővülő K+F szolgáltatásokat nyújtunk, melynek keretében többek közt lehetőség van az állatgyógyászati készítmények fejlesztéséhez szükséges vizsgálatok elvégzésére.

A Dr. Marek József Állategészségügyi Laboratóriumunkban az alapdiagnosztikai és szerológiai vizsgálatok mellett a legmodernebb molekuláris biológiai módszerek is rendelkezésre állnak a kedvtelésből tartott és haszonállatfajok esetén egyaránt. 2021-ben egy tisztatéri gyártóegységet is létesítettünk, amely biztosítja a feltételeket a steril hatóanyaggyártásra.